Logowanie

Aktualności

Gościnni kolejarze

• autor: Belwederska, 2010-10-30 11:25

Bardzo gościnni okazali się piłkarze KKS Koluszki. Po 90 minutach Górnik z 3 punktową zdobyczą wraca do Łęczycy.

KKS Koluszki - Górnik Łęczyca 0-1 (0-0)

Bramka: M. Witak (65 min.)

Górnik: Marciniak - Bartczak, Żemigała, Ziemniak, Kowalski (46. Sobczak), Witak (85. Książek), Sieczka, Laskowski, Czajkowski, Mariusz Czekalski, Wdowiak

20 min. Po jednej klarownej sytuacji z obu stron. Doskonałe interwencje bramkarzy po strzałach głową. Wynik 0-0.

30 min. 0-0. Walka w środku pola a co za tym idzie gra jest często przerywana przez sędziego. Powoli zarysowuje się przewaga Górnika.

35 min. Ładna akcja gospodarzy zakończona silnym strzałem po ziemi. Marciniak na posterunku. Wynik bez zmian.

38 min. Słaby strzał Witaka. Żółte kartki zainkasowali Ziemniak i Czekalski.

43 min. Po błędzie defensywy i bramkarza Górnika strzał głową piłkarza gospodarzy trafia w słupek. Górnik jakby stracił przewagę w środku pola.

45 min. Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

II połowa

46 min. Rozpoczynamy II połowę. W zespole Górnika jedna zmiana: za Kowalskiego na boisku pojawił się Sobczak.

54 min. Laskowski z klepki do Witaka, ale ten pudłuje w sytuacji sam na sam. W odpowiedzi strzelają gospodarze, na szczęście wprost w Marciniaka. Goście grają z wiatrem, mecz zaczyna się rozkręcać.

60 min. Laskowski faulowany na 17. metrze. Rzut wolny wykonuje sam poszkodowany, niestety trafia w mur.

63 min. Po zamieszaniu w polu karnym KKS-u Laskowski fatalnie pudłuje.

65 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Kapitalny rajd prawą stroną Laskowskiego i podanie do Witaka, któremu pozostaje jedynie umieścić piłkę w pustej bramce!

67 min. Trener Obarek odesłany na trybuny za dyskusje z sędzią liniowym. Na trybunach 10-osobowa 'delegacja' z Łęczycy. Mecz pełen emocji!

70 min. Bliski zdobycia bramki był Sobczak. Po jego lobie piłkę zmierzającą do siatki wybija na rzut rożny jeden z obrońców. 'Górnicy' czatują na kontry.

78 min. Rozgrzewa się Książek. Z rzutu wolnego z 17 metrów Laskowski trafia w poprzeczkę.

80 min. Faulowany Czajkowski. Gospodarze zapędzają się pod bramkę 'Królewskich'. Laskowski ukarany żółtą kartką, choć za co wie tylko arbiter.

85 min. Zmiana w zespole Górnika. Schodzi strzelec bramki Witak, a w jego miejsce na boisku pojawia się Książek. Czajkowski przesunięty do środka, Książek do ataku.

86 min. Strzał głową gospodarzy minimalnie mija bramkę Marciniaka. Było gorąco...

90 min. Sędzia kończy spotkanie. Trzy punkty jadą do Łęczycy!

Podziękowania za relację dla Szon_melona.