Logowanie

Aktualności

Twierdza Łęczyca zdobyta

• autor: Belwederska/leczyca56, 2010-10-02 15:11

Po fatalnej grze Górnik przegrywa z łódzkim Kolejarzem 1-2. Mecz rozpoczął się od bramki w 7 minucie Mariusza Czekalskiego, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym. To był jedyny pozytywny akcent na jaki tego dnia stać było piłkarzy Górnika. Pokaz nieskuteczności pokazał Łukasz Olczyk, który z 3 metrów strzelił wprost w leżącego na murawie bramkarza gości. Dobra gra Łukasza Laskowskiego i Kamila Bartczaka to za mało żeby myśleć o awansie. Druga połowa to żywsza gra Kolejarza, albo jak kto woli ospała gra piłkarzy łęczyckiego zespołu. W 61 minucie padła bramka na 1-1 a w 85 rozpędzona łódzka lokomotywa demoluje łęczycką obronę i ustala wynik na 1-2. Na nic się zdały rozpaczliwe ataki Górnika w końcówce meczu. W 93 minucie sędzia prowadzący spotkanie zakończył grę.

Górnik Łęczyca - Kolejarz Łódź 1-2 (1-0)

Bramka dla Górnika:  Mariusz Czekalski (7min.)

Skład: Marciniak, Pielesiak, M.Czekalski, Kowalski, Książek, Sieczka, Bartczak, Witak, Laskowski, Olczyk, Ziemniak. Na zmiany wchodzili: Wdowiak, Sobczak, Czekalski Mateusz, Żemigała.

Zdjęcia z meczu >>>

• Komentarzy [26]
  • czytano: [1499]

autor: ~kacper091097 2010-10-02 16:47:45

avatar jak koncowka kks 0:0 lks do przerwy

autor: ~anonim 2010-10-02 16:58:03

avatar kacper zrób sobie węglarzy strone i sobie tam pisz wczesniej pisaliście na stronie startu łódz a teraz górniku w końcu w koluszkach niema osób z głową

autor: ~xxxx 2010-10-02 17:59:08

avatar Koluszkowiaki u siebie przegrali z Gałkówkiem o-1.

autor: ~anonim 2010-10-02 18:01:07

avatar gałkowek znajde was

autor: ~anonim 2010-10-02 19:00:46

avatar Kolejarz pokazał jak się gra w piłke albo inaczej jak sie wykorzystuje sytuacje. Nasz trener mega grzejnik cały mecz cos ma do powiedzenia nie zawsze dobrze to wpływa na drużyne

autor: ~anonim 2010-10-02 19:13:35

avatar Kolejarz nic szczególnego nie pokazał. Jedynie potrafił wykorzystać sytuacje i nic więcej.

autor: ~anonim 2010-10-02 19:25:43

avatar Ale wygrał i 3pkt jadą do Łodzi i mają 2pkt do nas

autor: ~do anonima 2010-10-02 19:26:10

avatar kolejarz jedynie potrafi wykorzystywać sytuacje.. przeciez o to kur...chodzi w piłce,trzeba umieć wykorzystac te sytuacje ktore sie ma,a nie walic gdzie w powietrze moze w nastepnym meczu bedzie lepiej...

autor: ~rafał 2010-10-02 19:35:02

avatar ano jak się chce awansować to trzeba wszystko wygrywać bo teraz górnik ma 2 mecze cieżki wyiazdowe

autor: ~gość 2010-10-03 06:49:16

avatar Ze Stalą Głowno też przegracie.

autor: ~Obiektywny 2010-10-03 08:56:36

avatar Wycofac ten klub z rozgrywek tak jak drużyne futsalu. Nie dość ze słaba i odległa liga to jeszcze dają dupy :/ to tak jak Mateja w skokach narciarskich, tylko z zeskoku potrafił spadac a do najlepszych tracił 60 metrów. Przykre ale prawdziwe

autor: ~anonim 2010-10-03 10:07:28

avatar AWANS BĘDZIE ZOBACZYCIE

autor: ~anonim 2010-10-03 10:48:13

avatar czy w Łęczycy jest jeszcze młyn? Gdzie są Ci którzy śpiewali "Jesteśmy zawsze tam...". Znudziło się chłopcom?

autor: ~kaktus 2010-10-03 11:31:02

avatar Chłopcy nie mają komu dać po mordzie na meczu, więc jeżdżą po Polsce i szukają wrażeń. Czekają na wyższą ligę i wizyty kibiców gości.

autor: ~anonim 2010-10-03 15:24:10

avatar jeszcze poczekają.

autor: ~anonim 2010-10-03 21:57:02

avatar zajmij sie sobą, dla nas liczy sie klub a nie dawanie po mordzie.... nie jesteśmy w stanie organizować sie na kazdy mecz u sibie, tymbardziej ze mecz u siebie o 15 a wiekszosc z nas ma soboty pracujace.... ;) rnrni chłopców to sobie znajdz u siebie!

autor: ~anonim 2010-10-04 09:52:09

avatar już wcześniej mówiłem że ta drużyna nie ma zawodników na awans. z całej drużyny może ze trzech góra czterech zawodników nadaje się do czwartej ligi.

autor: ~anonim 2010-10-04 13:19:39

avatar powiedz kto?

autor: ~el 2010-10-04 14:49:34

avatar jaki skład Górnika??

autor: ~anonim 2010-10-04 16:36:44

avatar Marciniak - Pielesiak - M.Czekalski - Kowalski - Książek, Sieczka, Bartczak, Witak, Laskowski - Olczyk, Ziemniak. na zmiany wchodzili: Wdowiak, Sobczak, Czekalski Mateusz, Żemigała.

autor: ~anonim 2010-10-04 20:17:19

avatar w tej chwili najwazniejsza sprawa jest odbudowanie calej otoczki zwiazanej z gornikiem, kilka lat temu jak grali w 4 lidze na kazdym meczu byla pelna trybuna kibicow a teraz z kolejarzem ile z 30 osob? cos trzeba zrobic w tym kierunku..

autor: ~anonim 2010-10-06 17:24:14