Pogoń: Cieplucha – Błażejewski, Majchrzak, Saj, Szymkowski – Ziółkowski, Kubiak, Adamczyk, Gawrych – Stopczyk, Janowski; na zmiany wchodzili: Pramka, Frączak

Górnik: Marciniak - Sobczak, Czekalski, Kowalski, Wdowiak, Sieczka (80. Witak), Żemigała (75. Mateusz Czekalski), Laskowski, Książek, Czajkowski, Ziemniak

żółte kartki: Kowalski, Sieczka

W 30 minucie Marciniak obronił rzut karny egzekwowany przez Kamila Stopczyka.

Okiem kibica: Nas na tym wyjeździe 10 osób, Rogów - miasto "daleko od szosy", boisko w lesie, w czasie meczu zginęły 3 piłki . Wyjazd bez flag, kilka razy głośno oznajmiamy naszą obecność. Wynik 0-0 i nie wiadomo o co walczymy w tym sezonie...

• Komentarzy [26]
  • czytano: [1382]

autor: ~Kibic 2010-08-29 11:18:10

avatar Brawo Dla MARCINIAKA ;]

autor: ~anonim 2010-08-29 12:05:34

avatar Czy ktoś wie jak długo będzie pauzował Glancek?

autor: ~ddd 2010-08-29 12:22:25

avatar opiszcie mecz

autor: Szon_melon 2010-08-29 12:49:59

Profil Szon_melon w Futbolowo Super, że Wiciu wraca na boisko. Teraz Górnikowi pozostało jedynie zwyciężać. A napiszcie coś o wzmocnieniach? Jakiś bramkarz i obrońca doszedł?

autor: ~del Pedro 2010-08-29 13:03:17

avatar Zawadzki - Unia Janikowo i Makowski - Wł. Konstantynów

autor: ~anonim 2010-08-29 15:46:59

avatar jakaśrelacja z meczu ?

autor: ~as 2010-08-29 17:00:59

avatar ktgrał najlepiej o i jak prezentuje sie druzyna przeciwnikow??

autor: ~Gracz 2010-08-29 17:50:50

avatar Najlepszy Maciek i Koniu

autor: ~biger 2010-08-30 09:15:51

avatar Bedzie jakis opis tego meczu czy po tym meczu stac nas na awans jak grali przeciwnicy itp ?

autor: ~... 2010-08-30 11:40:51

avatar sedzia odgrywał głowna role w spotkaniu, pomylil rugby z pilka nozna i nie wiedzial gdzie jest chyba!

autor: ~biger 2010-08-30 14:40:07

avatar a podobno goscie grali juz nawet w 9 dwie czerwone kartki jak mogliscie nie wygrac tam podobno mieliscie wiele sytułacji

autor: ~anonim 2010-08-30 15:16:26

avatar pierwsza czerwona dostali 5 minut przed koncem meczu a druga 2 minuty przed koncem meczu , po prostu brakowalo szczescia i tyle pilka nie chciala wpasc bo sytuacji bylo bardzo duzo , lepsze wykanczanie akcji i bedzie dobrze .

autor: ~biger 2010-08-30 16:35:41

avatar Anonim opisz tak w skrocie takie lepsze okazje

autor: ~Obserwator 2010-08-30 16:37:19

avatar z całym szacunkiem dla drużyny Rogowa ale gdyby połowa wpadła dla Górnika to mogło by się skończyć 6-1 bo mieli karnego. rnAle widać że zrobili postęp w stosunku to ubiegłego roku. Będą napewno wlaczyć o coś wiecej niż utrzymanie. Pozdrawiam.

autor: ~anonim 2010-08-30 16:38:40

avatar np. sam na sma Ziemniaka czy w końcówce strzał kowalskiego po zamieszaniu w polu karnym . to tylko namiastka

autor: ~biger 2010-08-30 16:56:54

avatar obserwator a gra teraz ktos znany w rogowie kto tam wogole sie wyrozniał słyszałem ze trenuje ten zespoł byly zaodnik widzewa Sławomir Gula?

autor: ~Obserwator 2010-08-30 22:52:08

avatar dokładnie tak jak mówisz. No i doszło kilku zawodników ze Strykowa którzy się w tamtejszej drużynie nie łapali do składu.

autor: kacper091097 2010-08-31 20:27:50

Profil kacper091097 w Futbolowo poprawcie tą stronę brzezin

autor: ~anonim 2010-09-01 04:18:37

avatar o co ci chodzi

autor: ~anonim 2010-09-01 09:56:36

avatar do Górnika musi przyjśc ze czterech zawodników żebyśmy mogli walczyć o awans . z tym składem nie mamay żadnych szans .

autor: ~anonim 2010-09-01 11:18:26

avatar o wy już wiecie,że Górnik nie ma szans po 3 kolejkach hahahaha zobaczycie na koniec sezonu kto będzie na czele ligi:)

autor: ~anonim 2010-09-02 19:55:55

avatar dziś na treningu widziałem że Maciek miał noge w bandażu i zszedł z treningu. Kontuzja ?

autor: ~anonim 2010-09-03 23:53:57

avatar a moze bym tak wrocil do druzyny bo co jedynie tylko jak tam uslyszycie pieniadze to niemyslicie o tym aby wyjsc na boisko by pokazac charakter i dobra gre zespolowa a nie jak wam ktos powie ze za wygrany mecz jest przykladowo 5000zl do podzialu to tylko o tym myslicie.

autor: ~Lala 2010-09-03 23:56:57

avatar a ja bym z mila checia wrocil do zespolu ale napewno nie na bramke tylko ze w zespole sa osoby ktore sie smieja z kogos a sami poziomu i kultury nie pokazuja.

autor: ~anonim 2010-09-04 11:10:17

avatar Lala nie rozśmieszaj mnie. Przecież Ty nawet bronić nie potrafisz a co dopiero grać w polu. A JAK TAM BYŁO NA BEACH SOCCERZE W SOPOCIE ? ha ha

autor: ~Lala 2010-09-04 15:04:09

avatar Nie badz taki cwany tylko pdopisz sie bo duzo gadacie malo robicie ! daj kazdemu szanse

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.