Logowanie

Aktualności

Porażka z Tuszynem

• autor: leczyca56, 2010-06-12 20:25

W sobotnim spotkaniu dwóch MKSów Górnik przegrywa z bardzo dobrze dysponowanym Tuszynem. Główną postacią tego meczu był sędzia prowadzący to spotkanie, który co chwilę pokazywał żółte kartki a pod koniec spotkania pokazał nawet dwie czerwone. Jedną otrzymał Łukasz Nowicki a drugą zawodnik gości. Obydwie kartki pokazane były za druga żółtą. Mecz w wykonaniu naszych zawodników nie należał do najwyższych lotów ale trzeba zaznaczyć, że drugą połowę zespół grał w mocno okrojonym składzie bez Laskowskiego, Sobczaka, Wdowiaka, Kaźmierczaka. Niestety nie widziałem pierwszej połowy, bo nie mogłem na niej być. Nie można odmówić ambicji zawodnikom w końcówce meczu, gdzie z całych sił starali się wygrać ten mecz. Zawodnicy Tuszyna skutecznie wykorzystali naszą ofensywną grę i szybką kontrą ustalili wynik meczu na 2:3. Gospodarzom nawet "ściany" nie pomagały. W jeden z akcji strzelili w poprzeczkę a dobitka trafiła w słupek. Przegraliśmy wygrany mecz i ta przegrana boli. Cieszą się tylko piłkarze Tuszyna, którzy dzięki tej wygranej praktycznie zapewnili już sobie utrzymanie w lidze.
W kolejnym meczu Górnik podejmował będzie u siebie zawsze mocny i niewygodny dla nas zespół z Parzęczewa.

Górnik Łęczyca - MKS 2000 Tuszyn 2-3 (2-1)

Laskowski 13, Pielesiak 32 - Maciszewski 18, 71, Jakiel 62

zdjęcia z meczu >>>

• Komentarzy [21]
  • czytano: [897]

autor: ~ss 2010-06-12 21:01:22

avatar moze warto wspomniec o zenujacym poziomie sedziowania?

autor: ~anonim 2010-06-12 21:15:52

avatar nie ma co zganiać winy na sędziego, piłkarze zagrali słabo, jakby im się nie chciało.

autor: ~anonim 2010-06-12 21:32:59

avatar zenujacy to jest podol camel zasrany dobrze ze go wyjebia co to za wyniki???

autor: ~anonim 2010-06-12 21:33:13

avatar bo u nas tak to już jest, ze winny jest sędzia, pogoda, powódź albo susza w Afryce tylko nigdy piłkarze. Czesc zagrała ambitnie, zwłaszcza Ci młodzi. Ogólnie mecz żenada. Przegrać z Tuszynem u siebie - kompromitacja nie ujmując dobrze grającemu Tuszynowi!

autor: ~anonim 2010-06-12 21:37:05

avatar Stałem dzisiaj przed klubem i słyszałem jak ktoś się tam mądrował że piłkarze nie grają bo im klub nie płaci. To ja się pytam po c**j wychodzą na boisko? Nie pasi to wyp***lać do Kutna albo innych Krośniewic. Kiedyś piłkarze grali i nie dostawali kasy, teraz tylko kasa się liczy.

autor: ~anonim 2010-06-12 21:45:17

avatar a gdzie byli "wierni" kibice? Czy już wszyscy mają ten klub w d_pie?

autor: ~anonim 2010-06-12 23:13:21

avatar najlepiej zwalić wszystko na piłkarzy . Sędziowie pokonali Górnik Łęczyca z drobną pomocą Tuszyna . Taka jest prawda . Skoro tak się wypowiadacie to uzasadnijcie to że piłkarzą się nie chciało

autor: ~roman 2010-06-13 08:28:54

avatar uwazam ze sedziowie dobrze sedziowali , tuszyn mial troche szczescia ale gral dobrze madrzej

autor: ~anonim 2010-06-13 10:11:10

avatar to stales i sluchales co kibice gadaja a meczu nie ogladales.jak chlopaka nie placa to nie gaja.a ci co maja odeisc to odejda.i bedziecie jeszcze za nimi plakac.....

autor: ~ss 2010-06-13 12:08:39

avatar Wdowiak kontuzja, Sobczak pauzował za kartki. Laskowski zszedł w przerwie z powodu kontuzji a Kaźmierczak bo słabo grał. Pierwsza połowa przewaga naszych powinniśmy prowadzić wyżej niż 2-1.

autor: ~ss 2010-06-13 12:09:39

avatar Bramki strzelali Laskowski i Pielesiak z wolnego.

autor: ~anonim 2010-06-13 20:31:30

avatar w brzezinach nie wiem ale tez sie tym interesuje a jak tam beznadziejny tur

autor: ~qazzaq 2010-06-13 22:46:25

avatar "bardzo dobrze dysponowany tuszyn" smieszne-przegrac u siebie z druzyna z ogona to wstyd!to co sie dzieje w Łęczycy nie zasługuje na takich kibicow piłkarze mysla tylko o sobie bo niedostali kasy to nie gramy? ja mam nadzieje ze z parzeczewem tez tak podejda przynajmniej podtrzymy dobra passe szkoda ze w paryzu kibice nie robia takiej atmosfery jak w łeczycy, ale coz oni maja kibiców my wyniki

autor: ~anonim 2010-06-13 23:39:40

avatar Panie i Panowie, po rocznej nieobecności w Champions League witamy ponownie Krośniewiankę. Remont płyty chyba już skończony, bo grają w Krośniewicach. Z wiarygodnych źródeł wiem, że już ostrzą na nas kosy i widły :)

autor: ~chłopak z parzęczewa do kogos z aleskan... 2010-06-15 22:10:27

avatar czy na mecz z koluszkami szykujecie sklad z drugoligowcami

autor: ~głowniak 2010-06-15 22:15:55

avatar właśnie interesujemy się osmym miejscem czy ktos mi odpowie na pytanie parzęczewianina

autor: ~KC 2010-06-15 22:58:53

avatar Panowie mecz bardzo dobrze zagrany przez tuszynian których sredni wiku to 19 lat. byliście faworytami ale dziś bylismy lepsi może dla tego że nie płacimy zawodnikom bo wszyscy u nas graja za honor nie kase. w przyszły sezonie bedziemy walczyc o cos wiecej.

autor: ~kibic 2010-06-16 10:54:30

avatar Nie oszukujmy się tuszyn ma sporo kasy, punktów potrzebował bo walczy o życie, resztę można sobie dopisać...można się tylko zastanawiać kto przytulił więcej sędziowie czy gospodarze...a może tylko jedni???

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.