• autor: leczyca56, 2010-04-17 11:40

W głównym menu jest zakładka "kontakt" i jest ona nie po to żeby była, ale głównie po to żeby każdy miał możliwość kontaktu z administratorami i mógł dzielić się informacjami na temat klubu, meczy, składów, relacji, zdjęć etc. Stronę prowadzą dwie osoby i paradoksalnie nie mieszkamy w Łęczycy a w znacznej odległości, liczonej w dziesiątkach kilometrów od naszego rodzinnego  miasta. Ciężko nam jest na co dzień posiadać bieżące informacje. Do niedawna mieliśmy dwie osoby które mieszkają w Łęczycy i informowały o wydarzeniach. My je potwierdzaliśmy i podawaliśmy do publicznej wiadomości. Obecnie nikt nam nie pomaga stąd ten brak wpisów m.in. o meczu z Rosanowem. Prosimy o większe zaangażowanie w istnienie strony, bo w perspektywie najbliższego czasu strona może po prostu zniknąć a jest to spowodowane naszym brakiem czasu.

Administratorzy

leczyca56, Belwederska