Mamy nowy Zarząd

• autor: leczyca56, 2010-03-02 23:05
W dniu 2.03.2010 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Łęczyca odbyło się Walne Zebranie członków Klubu Sportowego MKS Górnik Łęczyca.

więcej w rozwinięciu
Punktualnie o godzinie 17:30 dotychczasowy Prezes klubu pan Maciej Kłodziński powitał przybyłych gości i otworzył zebranie, którego głównym celem było zapoznanie się ze sprawozdaniem z działalności klubu przedstawionym przez dotychczasowy Zarząd oraz powołanie nowych władz klubu. Zgodnie z Regulaminem Zebrania Prezes pouczył zgromadzonych o zasadach uprawniających do głosowania oraz wyznaczył za zgodą członków klubu przewodniczącego oraz sekretarza zebrania. Na przewodniczącego wybrany został pan Mirosław Gajewski, sekretarzem mianowano pana Jarosława Żemigałę. Zgodnie z zadaniami jakie Regulamin nakłada na przewodniczącego przedstawił on porządek obrad, który został jednogłośnie zaakceptowany przez zgromadzonych.
Istotnym punktem dla ważności głosowań, a także samego zebrania jest wybór komisji. Na mocy prawomocnych decyzji zgromadzonych, komisje zostały wybrane w składzie:
Komisja Mandatowa:
- Janusz Urbański
- Łukasz Fabiańczyk
- Dawid Nowacki

Komisja Wyborcza:
- Kazimierz Durasik
- Łukasz Laskowski
- Kamil Kałuzski

Komisja Uchwał i Wniosków:
- Sławomir Kowalski
- Andrzej Keller
- Michał Książek

Zgodnie z porządkiem obrad zostały odczytane sprawozdania z działalności klubu w latach 2008 – 2009 oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej na podstawie którego udzielono Zarządowi absolutorium.
Kolejną częścią spotkania był szereg głosowań na które z niecierpliwością czekali zgromadzeni w sali UM Łęczyca. Członkowie klubu stanęli przed wyzwaniem wyboru członków nowego Zarządu MKS Górnik.

Do zarządu zostali zgłoszeni następujący kandydaci:
M. Kłodziński, M.Gajewski, A. Keller, J. Żemigała, A. Góra, W. Serwaciński.
W głosowaniu wzięło udział 30 członków uprawnionych do głosowania. Za przyjęciem w/w kandydatur głosowało 28 członków, przeciw była 1 osoba, 1 głos wstrzymujący.

Do Komisji Rewizyjnej zgłoszone zostały następujące osoby:
Ł. Kaczmarek, S. Olczyk, M. Mikołajczyk.
Uprawnionych do głosowania było 30 członków. Za przyjęciem w/w kandydatur głosowało 29 osób, 1 osoba wstrzymała się od głosu.

Tym samym został ustanowiony skład Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej.

Ostatnim głosowaniem było podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia programów działania klubu na najbliższe dwa lata.
Tym punktem wyczerpany został porządek obrad i przewodniczący po krótkiej wymianie poglądów z kibicami na temat bezpieczeństwa na stadionie, dokonał zamknięcia zebrania.
Nowy Zarząd ustanowił termin pierwszego posiedzenia na którym to spośród siebie wybierze Prezesa, Skarbnika i Sekretarza.
Zaraz po dokonaniu rozstrzygnięć będziemy informowali w jakim składzie uprawomocniły się nowe władze.