Podsumowanie rundy

• autor: texaco, 2009-11-28 20:21
14 listopada zakończyliśmy pierwszą rundę rozgrywek o Mistrzostwo Łódzkiej Ligi Okręgowej. Czas na krótkie podsumowanie.
Zespół z Łęczycy zakończył rozgrywki na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Wygrał 9 spotkań, zremisował 5 i przegrał 3 mecze z LKS Różyca, MKS II Kutno i niespodziewanie z Orłem w Parzęczewie. Do siatki rywali piłka wpadała 36 razy, straciliśmy 15 bramek. W porównaniu z pozostałymi zespołami Górnik stracił ich najmniej, jednak patrząc na skuteczność nie ma powodów do zadowolenia, gdyż jest ona bardzo słaba. Porównując ją z zespołami z czołówki, wypadamy dosyć blado (Włókniarz Zgierz strzelił aż 65 bramek). Dla naszego zespołu najwięcej goli zdobyli: Dawid Kaźmierczak, Łukasz Laskowski i Marcin Witak.
Piłkarze po zakończeniu sezonu nie zakończyli treningów. Na jednym z ostatnich pojawiło się dwóch nowych zawodników. Nie trenowali z zespołem, ale podpatrywali pracę trenera i zaangażowanie zawodników. Jednym z obserwujących był dobrze znany łęczyckiej publiczności Krzysztof Janicki (30 lat). Wychowanek Bzury Ozorków w latach 2004-2006 bronił barw Górnika najpierw zdobywając awans do III ligi a później grając w niej z herbem Łęczycy na piersi. Warto dodać, że Janicki występował w Ceramice Opoczno (2. liga), Unii Janikowo (3. i awans do 2. ligi), ŁKS Łomża (2. liga), Odra Opole (2.liga), a ostatnio bronił barw Orła Parzęczew.
Drugim zawodnikiem jest były napastnik ŁKS Łomża, niestety nie posiadamy więcej danych o zawodniku. Warto nadmienić, że Górnik prowadzi też rozmowy z dwoma zawodnikami z zagranicy. Niestety nie wiemy kto to jest i jakiej są narodowości.
Piłkarze na boiska ligowe powrócą 20 marca 2010, wtedy to startuje runda rewanżowa.

autor: ~anonim 2009-11-29 18:10:06

avatar ten Janicki to bramkarz,napastnik czy obrońca moze??

autor: ~anonim 2009-11-29 18:12:47

avatar obrońca

autor: ~anonim 2009-11-29 18:19:19

avatar obrońca. Ale po co obrońca?! poszukajmy napastników... na jesień miał przyjść Krzysztof Wożniak i co z nim ?? moze warto ponowić rozmowy... pozdrawiam