Logowanie

Aktualności

Ostatni mecz

• autor: texaco, 2009-11-14 09:09
Sobota 14 listopada to dzień w którym rozegrano ostatnią kolejkę o Mistrzostwo Łódzkiej Ligi Okręgowej przed przerwą zimową.
Górnik podejmował u siebie zespół LKSu z Gałkówka. Po grze pozostawiającej wiele do życzenia Łęczycanie wygrali 2:1, po raz kolejny tracąc bramkę przez błąd bramkarza. To zaczyna być żenujące, że trener nie widzi tego co się dzieje z zawodnikiem. Ponawiam pytanie: "gdzie jest Marciniak ??"
Jutro dokończenie kolejki w której MKS II Kutno zagra u siebie ze Stalą Głowno.

autor: ~kibic 2009-11-14 20:01:10

avatar Szkoda że nie napisaliście że gdyby nie sfaulowany i zabrany karetką bramkarz gości nie byłoby żadnej wygranej do 70 minuty (kiedy pogotowie odjechało) było 1:0 dla drużyny Gałkówka

autor: ~tak? 2009-11-14 21:30:59

avatar to sobie zaloz strone i pisz relacje wedlug Siebie ^^

autor: ~texaco 2009-11-14 23:13:59

avatar do kibic: streszczenie meczu napisane zostało w oparciu o opinię i opis zdarzenia osoby, która na meczu była. Informacja o bramkarzu gości nie znalazła się w tej relacji. Za nierzetelność przepraszam.Co do drugiej części wypowiedzi to jest gdybaniem co by było gdyby. A może gdyby bramkarz stał to było by 3:1. Co by było tego nie wiemy, ale dzięki za głos w dyskusji.

autor: ~kibic 2009-11-14 23:18:44

avatar Jasne ze to gdybanie ;) dzieki za kulturalna odpowiedz, pozdrawiam

autor: ~... 2009-11-16 12:38:45

avatar No gdyby Gałkówek miał rezerwowego bramkarza na zmianie,to może i byłoby inaczej,ale skoro nie mieli,to wszystko potoczyło się tak jak się potoczyło. Taka jest piłka...  Najważniejsze są 3 pkt i tyle w temacie.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.