Logowanie

Aktualności

Start w Łęczycy

• autor: texaco, 2009-08-28 20:39
W czwartej kolejce piłkarskiej ligi okręgowej regionu łódzkiego Górnik podejmował u siebie zespół łódzkiego Startu. Zgodnie z oczekiwaniem Górnik był zdecydowanym faworytem i dominował w przeważającej części spotkania. Goście tworzyli sytuacje bramkowe tylko po błędach naszych zawodników na szczęście na posterunku stał niezawodny Maciej Marciniak. Górnik miał wiele okazji do zdobycia bramek ale tylko pięć z nich zostało ukoronowanych zdobyciem gola. Najładniejszą bramkę spotkania zdobył Mariusz Wdowiak, strzał zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Równie dobrym kunsztem popisał się Marcin Witak. Po jego strzale piłka wpadła bramkarzowi za przysłowiowy kołnierz. Bardzo dobre spotkanie rozegrał wchodzący w drugiej połowie na plac gry Kamil Kałuzski. Chwilę od wejścia po jego podaniu padła bramka. A chwilę później wypracował rzut karny, którego na gola zamienił Mariusz Czekalski. Przed końcem spotkania goście po błędzie obrońców stworzyli groźną sytuację, która została przerwana przez sędziego odgwizdującego rzut karny dla Startu. Wynik meczu 5:1
Kolejny rywal to MKS 2000 Tuszyn. Mecz w sobotę 5 września w Tuszynie.

Górnik Łęczyca 5:1 Start Łódź

bramki dla Górnika: Laskowski, M. Czekalski (k), Wdowiak, Witak x2