Wygrana w deszczu

• autor: leczyca56, 2009-06-06 20:05
Na finiszu rozgrywek Górnik nie zwalnia tempa. W 35 kolejce Łęczycanie wygrywają z outsiderem ligi Nerem Poddębice 4:1. Goście mimo pewnego spadku pokazują, że gra się zawsze do końca. W dzisiejszych zawodach ustawili poprzeczkę wysoko, jednak nie na tyle aby zespół z Łęczycy nie mógł jej przeskoczyć. Strzelcami bramek dla miejskich byli w pierwszej połowie: Zagajewski (x2), M.Czekalski (karny) i w drugiej Szymczak.
Przed nami pozostały do rozegrania już tylko 3 kolejki. Rywalami "górników" będą kolejno:
10.06 - LKS Rosanów (na wyjeździe)
14.06 - LKS Różyca
17.06 - MKS 2000 Tuszyn (na wyjeździe)
Mecz z Różycą będzie ostatnim meczem w tych rozgrywkach jaki Górnik rozegra na swoim stadionie. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków na to spotkanie aby podziękować "kopaczom" za wysiłek i trud jaki włożyli w rozgrywki czego efektem jest dobre, wysokie miejsce w lidze.

Górnik Łęczyca 4:1(3:1) Ner Poddębice

bramki dla Górnika: Zagajewski x2, M.Czekalski (karny), Szymczak
Górnik: Marciniak- Kajetaniak, Nowicki , Sieczka, M.Czekalski - Wdowiak, Witak (Piórkowski), R.Czekalski, Laskowski - Pacałowski, Zagajewski (Szymczak)