Start 09.05.2009 godz. 17:00

• autor: leczyca56, 2009-05-08 10:29
Najbliższym rywalem Górnika w walce o mistrzostwo łódzkiej ligi okręgowej będzie zajmujący drugie miejsce w tabeli Start Brzeziny. Goście są zdecydowanym faworytem w walce o awans do wyższej klasy rozgrywkowej i nic nie wskazuje aby ten klub awansu nie wywalczył. Drużyna Startu ma nad trzecim w tabeli Górnikiem i Włókniarzem Pabianice przewagę aż 15 punktów. Od początku rundy rewanżowej Brzezinianie wygrali 7 spotkań i tylko jedno przegrali. Są zespołem niepokonanym od 6 kolejnych spotkań. Dotychczasowi rywale vice lidera nie byli zbyt wymagający. Były to zespoły z końca lub środka tabeli. Górnik będzie najmocniejszym zespołem z jakim dotychczas zmierzył się brzeziński Start w tej rundzie. Czy passa zostanie podtrzymana?! O tym będzie można przekonać się 9 maja o godz. 17:00 przy ul. Kaliskiej w Łęczycy. Zapraszamy wszystkich sympatyków do wspierania "górników" w walce o awans.