Widzew w Łęczycy

• autor: leczyca56, 2009-04-30 09:26
Rywalem Górnika w najbliższej kolejce będzie zespół rezerw łódzkiego Widzewa. Po nieudanych derbach Łęczycanie mają okazję do pokazania dobrego futbolu i zrehabilitowania za utratę 3 punktów w meczu minionej kolejki ze słabszym rywalem zza miedzy. Przeciwnik Górnika to zespół doświadczony i posiadający w składzie zawodników z pierwszego zespołu występującego w 1. lidze.
Faworytem tego meczu są goście, zwłaszcza że w ostatniej kolejce Widzew II pauzował. Górnik niestety nie ma szczęścia do rywali. Ułożony terminarz sprawia, że górnicy zawsze grają z zespołem, który wraca do gry po jednokolejkowej pauzie. Tym samy przeciwnik jest zawsze wypoczęty i w lepszej formie. Trzeba jednak  również zaznaczyć, że zespół naszego najbliższego rywala w ostatnim swoim meczu wymęczył na boisku w Głownie 3 punkty zdobywając tylko jedną bramkę. Atutem naszego zespołu jest boisko na którym Górnik nie przegrał w tej rundzie żadnego spotkania.
W drużynie Widzewa, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich spotkaniach, zapewne zagrają zawodnicy reprezentujący również pierwszoligowy zespół. Być może zobaczymy takich zawodników jak: Fabiniak, Ceglarz, Broź, Jarmuż, Masłowski, Panka, a także wracającego po kontuzji Radosława Matusiaka.

Górnik Łęczyca - Widzew II Łódź

Wszystkich sympatyków Górnika jak i Widzewa zapraszamy 2 maja do Łęczycy na stadion przy Kaliskiej 15. Początek zawodów godz. 17:00