Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

• autor: Belwederska, 2013-05-26 12:12

Po emocjach sportowych, których w ostatnim meczu nie brakowało, pora na wysiłek umysłowy. Zdjęcie powyżej, wykonane w czerwcu 2009 roku, prezentuje nieistniejącą już bramę wejściową na stadion Górnika. Jak wygląda ona teraz, po remoncie ogrodzenia, wszyscy wiemy. Sięgając pamięcią wstecz przypominam sobie, że na murowanych kolumnach dawnej bramy była zamocowana konstrukcja z siatki, na której widniał napis „Stadion K.S. Górnik”. Nasz nieoceniony kamerzysta Emil twierdzi, że została zdemontowana około 2004 roku. Czy ktoś z Was pamięta ten napis i zna jego losy? A może zachowaliście jakieś zdjęcie gdzie byłby widoczny? Miło byłoby pokazać najmłodszym kibicom Górnika jak zmieniał się stadion naszego klubu.

autor: ~anonim 2013-05-26 21:58:13

avatar to były piekne czasy ile sie tam piwek wypilo przy tym wejsciu

autor: ~anonim 2013-05-27 07:54:28

avatar mysle, ze na ten temat moglby cos powiedzieć Pan Leszek lub Gutek

autor: ~anonim 2013-05-27 10:14:07

avatar A pamiętacie kasę biletową w tym budynku koło wjazdu na parking przy bursie? Teraz to chyba cukiernia. Albo blaszak w którym Gutek sprzedawał piwo i fajki? Wchodziło się od Kaliskiej po takich metalowych schodkach. Początek lat 90-tych.