Zmiany w IV lidze

• autor: Belwederska, 2012-08-07 14:59

Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi łódzkiej wciąż nie został ustalony ostateczny skład ligi.

Wiadomo już, że w związku z wycofaniem się z III ligi KP Piaseczno jego miejsce zajmie niedoszły spadkowicz Włókniarz Zelów (w IV lidze zastąpi go Pogoń-Ekolog Zduńska Wola). Tymczasem dziś pojawiła się kolejna sensacyjna informacja: w związku z niedopełnieniem wymogów prawnych, licencji na grę w III lidze nie otrzymał Hutnik Warszawa. Oznacza to, że miejsce tego zespołu może zająć Warta Sieradz, która w ubiegłym sezonie zajęła miejsce spadkowe i przygotowywała się do rozgrywek IV ligi. Zarząd sieradzkiego klubu już zadeklarował gotowość do występów w III lidze.

Na tym jednak nie koniec. Jak informuje "Dziennik łódzki", jeszcze dziś może zapaść decyzja o nieprzystąpieniu do rozgrywek III ligi zespołu WKS Wieluń, który wraz z Lechią Tomaszów Mazowiecki wywalczył awans w zeszłym sezonie. Powodem są trudności wieluńskiego klubu z otrzymaniem dotacji z Urzędu Miasta.

autor: ~anonim 2012-08-07 16:34:47

avatar i bedzie coraz gorzej

autor: ~maciek 2012-08-09 16:14:50

avatar urwanie głowy w ŁZPN