Ostatnia kolejka

• autor: leczyca56, 2011-11-09 16:13

Wielkimi krokami zbliża się kolejka kończąca rundę jesienną w zmaganiach o Mistrzostwo Łódzkiej Klasy Okręgowej. Po słabej postawie w ostatniej kolejce drużyn z Kutna i Pabianic, łęczycki Górnik przesunął się na pozycję lidera i stoi przed ogromną szansą zdobycia tytułu Mistrza Jesieni. Ostatnie spotkanie łęczycanie zagrają przy Kaliskiej 15 a przeciwnikiem będzie Orzeł Parzęczew. Patrząc od końca tabeli, najciekawiej zapowiadają się mecze w Rogowie pomiędzy tamtejszą pogonią a Andrespolią, dla której będzie to mecz o przysłowiowe 6 punktów. Wygrana gości pozwoli zachować chociaż odrobinę nadziei na utrzymanie. Różycy, do której przyjeżdża Gałkówek. Łodzi, gdzie Kolejarz w pojedynku korespondencyjnym zagra z Victorią, oraz Polonia z GLKS Dłutów a także w Koluszkach, gdzie KKS po blamażu ze Stalą tym razem zagra z rezerwami Sokoła Aleksandrów. Pnąc się coraz wyżej w tabeli dochodzimy do najbardziej interesujących spotkań. MKS II Kutno podejmował będzie Stal Głowno oraz w meczu kolejki PTC Pabianice zagra u siebie z MGLKS Uniejów.

Nas najbardziej  interesował będzie mecz Górnika. Jeśli wygramy, bez względu na inne wyniki, pozostaniemy liderem. Dla przypomnienia prezentujemy wyniki z ostatnich dwóch sezonów w meczach, gdzie gospodarzem był MKS.

2009/10 Górnik - Orzeł 2:0
2010/11 Górnik - Orzeł 2:0

Faworytem zdecydowanie jest nasz zespół, który zanotował 4 mecze z rzędu bez porażki w tym spotkania z PTC oraz Uniejowem. Po przeciwnej stronie stoi Orzeł, który notuje fatalne wyniki i w tym sezonie ani razu nie wygrał na wyjeździe. Niemniej jednak przestrzegając przed lekceważeniem rywala życzmy sobie Mistrza Jesieni.

autor: ~anonim 2011-11-09 20:00:53

avatar w piątek bez Maćka w bramce.

autor: ~anonim 2011-11-09 21:08:52

avatar Mimo wszystok wierze w KAPE !! bedzie dobrze !

autor: ~anonim 2011-11-09 22:39:03

avatar www.youtube.com/watch?v=EHxDwVhGTgo&feat ure=player_embedded#!
Przeskoczcie od razu do 3:19. Bardzo interesujące zjawisko przyrodnicze, nawet nie wiedziałem, że ten gatunek istnieje :-)

autor: ~anonim 2011-11-10 17:36:13