Logowanie

Aktualności

Derby powiatu w Pucharze Polski

• autor: Belwederska, 2011-09-30 18:16

W siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary III rundy rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Piłkarze Górnika Łęczyca zmierzą się w walce o to trofeum z sąsiadem zza miedzy, występującym w III grupie łódzkiej klasy A zespołem LKS-u Świnice Warckie. Przypomnijmy, że w I rundzie rozgrywek nasi rywale pokonali Malinę Piątek 6-5, a w kolejnej sprawili dużą niespodziankę, zwyciężając po niezwykle emocjonującym meczu zespół MKP Boruta Zgierz 3-2. Bramkę na wagę awansu świniczanie strzelili w ostatniej minucie dogrywki.