Poz | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Z | R | P | ||
1 | Pogoń Zduńska Wola | 13 | 39 | 125 | - | 34 | 13 | 0 | 0 |
2 | Widzew | 12 | 33 | 112 | - | 17 | 11 | 0 | 1 |
3 | Sport Perfect | 13 | 30 | 57 | - | 32 | 10 | 0 | 3 |
4 | CHKS | 13 | 30 | 61 | - | 29 | 10 | 0 | 3 |
5 | UKS SMS Łódź | 13 | 27 | 106 | - | 56 | 9 | 0 | 4 |
6 | AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO | 13 | 23 | 60 | - | 49 | 7 | 2 | 4 |
7 | Włókniarz Zgierz | 13 | 21 | 59 | - | 42 | 7 | 0 | 6 |
8 | GKS Bedlno | 13 | 13 | 61 | - | 67 | 4 | 1 | 8 |
9 | GLKS Andrespolia | 12 | 13 | 72 | - | 57 | 4 | 1 | 7 |
10 | Sokół Aleksandrów | 13 | 10 | 44 | - | 81 | 3 | 1 | 9 |
11 | MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II | 11 | 9 | 31 | - | 71 | 3 | 0 | 8 |
12 | Górnik 1956 Łęczyca | 11 | 7 | 28 | - | 114 | 2 | 1 | 8 |
13 | MKP Boruta Zgierz | 13 | 3 | 19 | - | 103 | 1 | 0 | 12 |
14 | WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ | 11 | 0 | 17 | - | 100 | 0 | 0 | 11 |
Kolejka nr 14: 31 marca 2015
Włókniarz Zgierz - Sokół Aleksandrów
GLKS Andrespolia - Sport Perfect
CHKS - Widzew
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - Pogoń Zduńska Wola
GKS Bedlno - UKS SMS Łódź
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ
MKP Boruta Zgierz - Górnik 1956 Łęczyca - środa godzina 15.30
Kolejka nr 13: 10 listopad 2014
Włókniarz Zgierz - Sport Perfect 1-2
CHKS - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 7-3
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - Sokół Aleksandrów 6-1
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - MKP Boruta Zgierz 9-1
GLKS Andrespolia - UKS SMS Łódź 7-9
GKS Bedlno - Widzew 2-8
Górnik 1956 Łęczyca - Pogoń Zduńska Wola 1-5
Kolejka nr 12: 04 listopad 2014
MKP Boruta Zgierz - CHKS 0-2
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - GKS Bedlno 2-7
Widzew - GLKS Andrespolia 4-1
UKS SMS Łódź - Włókniarz Zgierz 7-4
Sport Perfect - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 7-1
Sokół Aleksandrów - Pogoń Zduńska Wola 2-11
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - Górnik 1956 Łęczyca 4-4
Kolejka nr 11: 28 październik 2014
Pogoń Zduńska Wola - Sport Perfect 6-1
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - UKS SMS Łódź 1-6
Włókniarz Zgierz - Widzew 1-5
GLKS Andrespolia - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ
GKS Bedlno - MKP Boruta Zgierz 9-2
CHKS - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 7-2
Górnik 1956 Łęczyca - Sokół Aleksandrów 3-6
Kolejka nr 10: 21 październik 2014
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - GKS Bedlno 2-2
MKP Boruta Zgierz - GLKS Andrespolia 0-9
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - Włókniarz Zgierz 2-3
Widzew - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 0-0
UKS SMS Łódź - Pogoń Zduńska Wola 4-6
Sport Perfect - Sokół Aleksandrów 2-0
CHKS - Górnik 1956 Łęczyca 13-2
Kolejka nr 9: 15 październik 2014 - środa
Sokół Aleksandrów - UKS SMS Łódź 2-5
Pogoń Zduńska Wola - Widzew 4-3
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 8-1
Włókniarz Zgierz - MKP Boruta Zgierz 10-1
GLKS Andrespolia - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 3-5
GKS Bedlno - CHKS 2-4
Górnik 1956 Łęczyca - Sport Perfect 1-12
Kolejka nr 8: 7 październik 2014 - wtorek
CHKS - GLKS Andrespolia 3-2
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - Włókniarz Zgierz 5-4
MKP Boruta Zgierz - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 0-4
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - Pogoń Zduńska Wola 0-15
Widzew - Sokół Aleksandrów 18-1
UKS SMS Łódź - Sport Perfect 9-4
Górnik 1956 Łęczyca - GKS Bedlno 8-5
Bramki dla Górnika: Gierowski, Wencel, Wawrzyniak, Łukasiewicz O. (2), Łukasiewicz G., Tomes (2)
Górnik: Olczyk, Sadokierski - Grzelak, Tomes, Wawrzyniak, Łukasiewicz O., Łukasiewicz G., Czekalski, Wencel, Wyderka, Gierowski
Kolejka nr 7: 30 września 2014 - wtorek
Sport Perfect - Widzew 1-5
Sokół Aleksandrów - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 7-3
Pogoń Zduńska Wola - MKP Boruta Zgierz 10-1
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 3-7
Włókniarz Zgierz - CHKS 1-2
GLKS Andrespolia - GKS Bedlno 7-5
Górnik 1956 Łęczyca - UKS SMS Łódź 1-13
Kolejka nr 6: 24 września 2014 - środa
GKS Bedlno - Włókniarz Zgierz 2-3
CHKS - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 8-2
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - Pogoń Zduńska Wola 2-9
MKP Boruta Zgierz - Sokół Aleksandrów 2-8
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - Sport Perfect 1-6
Widzew - UKS SMS Łódź 11-2
GLKS Andrespolia - Górnik 1956 Łęczyca 13-2
Kolejka nr 5: 17 września 2014 - środa
UKS SMS Łódź - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 21-3
Sport Perfect - MKP Boruta Zgierz I 7-0
Sokół Aleksandrów - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 2-9
Pogoń Zduńska Wola - CHKS 5-2
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - GKS Bedlno 4-7
Włókniarz Zgierz - GLKS Andrespolia 2-0
Górnik 1956 Łęczyca - Widzew 1-19
Kolejka nr 4: 9/10 września 2014 - Wtorek/środa
GLKS Andrespolia - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 12-0
GKS Bedlno - Pogoń Zduńska Wola 6-9
CHKS - Sokół Aleksandrów 8-3
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - Sport Perfect 1-3
MKP Boruta Zgierz I - UKS SMS Łódź 1-15
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - Widzew 0-14
Włókniarz Zgierz - Górnik 1956 Łęczyca 19-0
Kolejka nr 3: 2 września 2014 - Wtorek
Widzew - MKP Boruta Zgierz I 13-1
UKS SMS Łódź - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 3-5
Sport Perfect - CHKS 2-0
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - Włókniarz Zgierz 0-6
Sokół Aleksandrów - GKS Bedlno 4-5
Pogoń Zduńska Wola - GLKS Andrespolia 15-8
Górnik 1956 Łęczyca - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - przełożony
Kolejka nr 2: 26 sierpień 2014 - Wtorek
Włókniarz Zgierz - Pogoń Zduńska Wola 2-14
GLKS Andrespolia - Sokół Aleksandrów 6-6
GKS Bedlno - Sport Perfect 3-4
CHKS - UKS SMS Łódź 5-2
AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO - Widzew 3-8
MKP Boruta Zgierz I - WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ 6-2
MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II - Górnik 1956 Łęczyca - przełożony
Kolejka nr 1: 29 sierpień 2014 - Piątek
WŁÓKNIARZ ŁÓDŹ - AKADEMIA FUTBOLU TOMASZA HAJTO 0-13
Widzew - CHKS 3-0
UKS SMS Łódź - GKS Bedlno 10-6
Sport Perfect - GLKS Andrespolia 6-4
Sokół Aleksandrów - Włókniarz Zgierz 2-3
Pogoń Zduńska Wola - MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE II 16-2
Górnik 1956 Łęczyca - MKP Boruta Zgierz I 5-4
gole: Prążyński (2), Wencel, Gierowski, Wyderka
Górnik: Olczyk, Sadokierski - Grzelak, Tomes, Wawrzyniak, Łukasiewicz O., Łukasiewicz G., Czekalski, Wencel, Wyderka, Gierowski, Prążyński.